SINAVIN KARTALLARI TEKNOFESTE HAZIR
SINAVIN KARTALLARI TEKNOFESTE HAZIR

39684 kişininin katılımıyla gerçekleşecek olan Türkiye’nin en büyük teknoloji yarışması Teknofest’te Balıkesir Sınav Roket Takımı olarak yerimizi aldık.Bu eğitici ve eğlenceli süreçte öğrencilerimize ..

TIPKI SİZİN GİBİYİZ, +1 FARKLA
TIPKI SİZİN GİBİYİZ, +1 FARKLA

“Gerçek dostlar kromozom saymaz. Çünkü down sendromu 1 eksiklik değil +1 fazlalıktır.”21 Mart Dünya Down Sendromlular Farkındalık Günü Kutlu Olsun. #balikesirsinavegitimkurumlari #balikesirsinavkolej..

AŞIK VEYSEL - SAYGI VE ÖZLEMLE
AŞIK VEYSEL - SAYGI VE ÖZLEMLE

Çiçek hastalığı nedeniyle 7 yaşında iki gözünü kaybetmesine rağmen şiirlerine yansıttığı mesajlarıyla hem kendi dünyasını aydınlatan hem de bugünlere ışık tutan dünyaca ünlü halk ozanımız,büyük usta A..

ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ
ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ

106 yıl önce bu topraklar için canlarını feda eden atalarının emanetlerine sahip çıkan Sınav Eğitim Kurumları olarak, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gaz..

KABUL VE BURSLULUK SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI
KABUL VE BURSLULUK SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Burs oranınızı öğrenmek,sınav sonuç karnenizi ve kitapçığınızı almak için sınava girdiğiniz şubelerimizden randevu alabilirsiniz. #balikesirsinavegitimkurumlari #balikesirsinavkoleji #balikesirsına..

KALİTEYE KAYDOL, KAZANAN SEN OL!
Kaliteye kaydol, kazanan sen ol!

Bursluluk ve Kabul Sınavı 23-24-25-26 Şubat tarihlerinde #BalıkesirSınavEğitimKurumları #BalıkesirSınavKoleji #BalıkesirSınavKurs #KabulveBurslulukSınavı #Kabul #BurslulukSınavı #Sınav #OnlineBaş..

SINAVDAN "AVRUPA'DA LİSANS EĞİTİMİ FUARI"
SINAVDAN "AVRUPA'DA LİSANS EĞİTİMİ FUARI"

Farklı Avrupa ülkelerinden 10 prestijli üniversitenin katılacağı Sınav International Office (SIO) tarafından düzenlenen "Avrupa'da Lisans Eğitimi Fuarı" na sayılı günler kaldı! Avrupa'daki seçkin üniv..

SES YARIŞMASI BİRİNCİMİZ
SES YARIŞMASI BİRİNCİMİZ

"Sınav Ses" Yarışması’nda birinci olan öğrencimiz Ece Altınoluk’a başarı belgesini ve hediyesini takdim ettik.Öğrencimizi tebrik ediyor,başarılarının devamını diliyoruz. #balikesirsinavegitimkurumlar..

TÜRKİYE GENELİ BURSLULUK SINAVI DERECELERİ
Türkiye Geneli Bursluluk Sınavı Dereceleri

Sınav Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen Türkiye Geneli Online Bursluluk Provası’nda dereceye giren öğrencilerimize hediyelerini takdim ettik. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını d..