CARİBOU MATEMATİK YARIŞMASI ÖDÜLLERİ
Caribou Matematik Yarışması Ödülleri

Okulumuzda ortaokul ve lise seviyesinde uyguladığımız“Uluslararası Caribou Matematik Yarışması”na katılan öğrencilerimize sertifikalarını verdik.Öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dile..

LÖSEMİ ÖNLENEBİLİR BİR HASTALIKTIR.
Lösemi önlenebilir bir hastalıktır.

Lösemi önlenebilir bir hastalıktır. Yapacağımız her bağışla lösemili bireylere umut olabilir ve onların yalnız olmadığını hissettirebiliriz. #balikesirsinavegitimkurumlari #lösemi #okul #kurs ..

ÖĞRENCİLERİMİZİN PASTADA HÜCRE VE ORGANELLER MODELLEMELERİ
Öğrencilerimizin Pastada Hücre ve Organeller Modellemeleri

Sınav’da eğlenerek öğrenmeye devam ediyoruz???? 7.sınıf öğrencilerimiz hücre ve organeller konusunu işlendikten sonra bitki ve hücrelerini pasta üzerinde modelleyerek pekiştirdiler. #balikesirsinave..

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!

Cumhuriyetimizin ilanının 98. yıl dönümü vesilesiyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanımızın aziz topraklarını canları pahasına savunan ve asil milletimizin kül..

CUMHURİYET KOŞUSU FATİHLERİ
Cumhuriyet Koşusu Fatihleri

Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Koşu Yarışması’na katılarak 4.olan öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.#balikesirsinavkoleji #gözüy..

TRAVEL TO LONDON WİTH SINAV!
Travel to London with SINAV!

PRACTICE YOUR ENGLISH on THE SPOT! Sınav Lisesi öğrencileri, dili yerinde yaşamaya İngiltere'ye gidiyor. Londra ve Oxford şehirlerinde 24-28 Ocak tarihleri arasında yapılacak olan kültür turumuzda ..

RELAX DAY
RELAX DAY

Yazılı sınavlar öncesi eğlenerek moral depolayan öğrencilerimizle güzel bir günü geride bıraktık.#balikesirsinav #eğlence #relaxday #mutluöğrenci #BalıkesirSınavEğitimKurumları #BalıkesirSınavKol..

LETTERS AROUND THE WHEEL
Letters Around the Wheel

Improve your English with fun! Our high school students participated "Letters Around the Wheel" English Quiz show and had fun while improving their general knowledge! #BalıkesirSınavEğitimKurumları ..

CARİBOU MATEMATİK YARIŞMASI
Caribou Matematik Yarışması

Caribou Matematik Yarışması 1. aşama okulumuzda gerçekleşti. #BalıkesirSınavEğitimKurumları #BalıkesirSınavKoleji #BalıkesirSınavKurs #Gözüyükseklerdeolanlar #caribou..