26 EYLÜL TÜRK DİL BAYRAMI
26 EYLÜL TÜRK DİL BAYRAMI

26 Eylül 1932 yılında düzenlenen I. Türk Dili Kurultayı’ndan beri kutlanan ve bugün 89’uncusunu kutladığımız Dil Bayramı'nda Türkçemize emek veren herkese teşekkür ederiz. Bizler de bu sorumlulukla bi..

DEĞİRMEN BOĞAZINDA TABİAT YÜRÜYÜŞÜ
DEĞİRMEN BOĞAZINDA TABİAT YÜRÜYÜŞÜ

Sınav’ın kartalları ile bugün Değirmen Boğazı Tabiat Parkı’ndaydık.Doğanın ve temiz havanın tadını çıkaran öğrencilerimiz keyifli saatler geçirdiler. #BalıkesirSınavEğitimKurumları #BalıkesirSınavKo..

SANATSAL BARDAKLAR
SANATSAL BARDAKLAR

7.sınıf öğrencilerimizle Türkçe dersinde Söz Sanatları konusunu işleyip "Sanatsal Bardaklar" etkinliği ile eğlenerek pekiştirdik. #BalıkesirSınavEğitimKurumları #balikesirsinavkoleji #balikesirsı..

EŞ ANLAM / ZIT ANLAM
EŞ ANLAM / ZIT ANLAM

5 ve 6. sınıf öğrencilerimizle Türkçe dersinde Eş Anlam / Zıt Anlam konusunu " Tombala " oyunu ile pekiştirdik. #BalıkesirSınavEğitimKurumları #BalıkesirSınavKoleji #BalıkesirSınavKurs #gözüyüks..

23 EYLÜL SONBAHAR EKİNOKSU
23 EYLÜL SONBAHAR EKİNOKSU

23 Eylül Sonbahar Ekinoksu #BalıkesirSınavEğitimKurumları #BalıkesirSınavKoleji #BalıkesirSınavKurs #sonbaharekinoksu ????????????..

BEYİN DİSEKSİYONU
BEYİN DİSEKSİYONU

Biyoloji dersinde 11. sınıf öğrencilerimizle beyin diseksiyonu gerçekleştirdik. #BalıkesirSınavEğitimKurumları #BalıkesirSınavKoleji #BalıkesirSınavKurs #gözüyükseklerdeolanlar #biyolojidersi..

YAZININ GELİŞİMİ
Yazının Gelişimi

Öğrencilerimizle "Yazının Gelişimi" adlı konuyı daha iyi kavrayabilmek adına kil tabletler oluşturduk. Kil tabletlere öğrenciler kendi ürettikleri alfabeyle çivi yazısı yazıp pekiştirdiler. #Balıke..

BU FORMADA GURUR VAR, İNANÇ VAR!
Bu formada gurur var, inanç var!

Bu formada gurur var, inanç var! Gaziler gününde çıktığı final müsabakasında İspanya’yı 6-0’la geçen Ampute Milli Takımımız üst üste 2. kez Avrupa Şampiyonu oldu. #kirmizibeyaz #millitakim #samp..

LİSE VELİLERİMİZLE SİSTEM TANITIM TOPLANTIMIZ
LİSE VELİLERİMİZLE SİSTEM TANITIM TOPLANTIMIZ

Lise velilerimize yönelik 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı Sistem Tanıtım toplantımızı pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştirdik. Katılımda bulunan tüm velilerimize teşekkürlerimizi sunarız. #Balik..