DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ
Dünya Kadın Hakları Günü

Türk kadını 89 yıl önce bugün, Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde dünyadaki birçok ülkeden önce demokratik haklarını kazandı. Sınav Eğitim Kurumları olarak Türk kadınına seçme ve seçilme hakkının tanı..

2ND GLOBAL CITIZENSHIP SUMMIT
2nd Global Cıtızenshıp Summıt

The 2nd Global Citizenship Summit has come to an end. We would like to thank all our students for their attention. It was a great experience...

DÜNYA MADENCİLER GÜNÜ
Dünya Madenciler Günü

Yerin binlerce metre altında zor koşullarda çalışarak, yeraltı kaynaklarımızı ülkemizin ve insanlığın hizmetine sunan, tüm zorluklara karşı alın teri dökerek, emek mücadelesi veren madencilerimizin 4 ..

DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ
Dünya Engelliler Günü

3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde sevgi ve dayanışma ile tüm engelleri birlikte aşabildiğimiz herkes için eşit bir dünya diliyoruz...

VOLEYBOL TURNUVASI
Voleybol Turnuvası

Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu okullar arası Yıldız Kızlar voleybol müsabakalarında öğrencilerimiz Susurluk Nimet Sadık Özyiğit Ortaokulu ile karşılaşmasını kazanmıştır. Okulumuz öğrencil..

VELİ TOPLANTISI
Veli Toplantısı

10. ve 11. Sınıf veli toplantısını gerçekleştirdik...

KASIMDA DOĞAN YAVRU KARTALLARIMIZ
Kasımda doğan Yavru Kartallarımız

Kasımda doğan Yavru Kartallarımız... Nice güzel, mutlu, sağlıklı yaşlara.....

KASIM AYI KİTAPSEVERLERİ
KASIM AYI KİTAPSEVERLERİ

KASIM AYI KİTAPSEVERLERİ..

VOLEYBOL TURNUVASI
Voleybol Turnuvası

Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu okullar arası Yıldız Erkek Voleybol müsabakalarında öğrencilerimiz Ş. Ş. Mustafa Adışen Ortaokulu ile karşılaşmasını kazanmıştır. Okulumuz öğrencilerini teb..