MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN......
Milletimizin Başı Sağolsun......

...

VOLEYBOL BAŞARIMIZ
VOLEYBOL BAŞARIMIZ

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün okul sporları kapsamında düzenlendiği genc kızlar voleybol müsabakalarında öğrencilerimiz Fen Lisesi ile yaptığı maçı kazanarak bir üst gruba çıkmıştır. Öğrencilerimizi..

DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ
Dünya Çocuk Hakları Günü

Dünya üzerindeki her çocuğun eşit sağlık, yaşam, barınma ve eğitim hakkına sahip olması dileğiyle... 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü kutlu olsun. #balikesirsinavegitimkurumlari #çocuk #20kasım ..

VOLEYBOL TAKIMIMIZ
VOLEYBOL TAKIMIMIZ

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından okul sporları kapsamında düzenlenen yıldız voleybol maçlarında göstermiş olduğu başarılarından dolayı öğrencilerimizi tebrik ederiz. #balikesirsinavegitimkurum..

10 KASIM ANMA TÖRENİ
10 KASIM ANMA TÖRENİ

Kaygılanma çocuk, herkes ölür. Kimi toprağa, kimi yüreğe gömülür. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü minnet ve özlemle anıyoruz. #balikesirsinavegitimkurumlari #kolej #okul #kurs..

10 KASIM
10 KASIM

Aramızdan ayrılışının 84.yılında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve minnetle anıyoruz. #balikesirsinavegitimkurumlari #10kasım #kolej #okul #kurs..

GENEL MÜDÜRÜMÜZÜN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN
Genel Müdürümüzün Doğum Günü Kutlu Olsun

Sınav Ailesi olarak Genel Müdürümüz Sayın Tekin YALÇIN’a sağlıklı ve mutlu nice yıllar dileriz. #balikesirsinavegitimkurumlari #kolej #okul #kurs..

BİGEP BAŞARIMIZ
BİGEP BAŞARIMIZ

Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi(BİGEP) kapsamında düzenlenen sınavlarda il düzeyinde başarı gösteren öğrencimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz. #balikesirsinavegitimkurumlari #bi..

FEN BİLİMLERİ DERSİNDE KALP DİSEKSİYONU
FEN BİLİMLERİ DERSİNDE KALP DİSEKSİYONU

Fen Bilimleri dersinde yaptığımız “kalp diseksiyonu” ile kalbin yapısını ayrıntılarıyla inceledik. #balikesirsinavegitimkurumlari #yaparakyaşayaraköğrenme #kolej #okul #kurs..