MSÜ SUNUMU
MSÜ Sunumu

"Milli Savunma Üniversitesi Sınavı’na girecek öğrencilerimize, sınavı kazanan öğrencilerimiz tarafından bir sunum gerçekleştirildi. Sınav ve diğer aşamalar ile ilgili öğrencilerimizin soruları yanıtla..

CONGRATULATİONS TO OUR STUDENTS WHO GOT 2 AWARDS IN SINAV MUN 2022
Congratulations to Our Students Who Got 2 Awards In SINAV MUN 2022

Ladies and gentlemen, Our conference has come to an end. We had a lot of unforgettable experiences and memories. We’re leaving this conference with 750 participants from all over Turkey with 2 award..

URFODU SERTİFİKASI ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ
URFODU Sertifikası Alan Öğrencilerimiz

URFODU(Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması)öğrencilerin yaratıcılık yetenekleri ve bilim araştırma faaliyetlerine ilgisini ortaya çıkarmak ve geliştirmek amacıyla Fizik,Kimya,Biyoloji alanlar..

SORU ÇÖZÜMÜ VE ETÜTLERİMİZE KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDİYORUZ
Soru Çözümü ve Etütlerimize Kaldığımız Yerden Devam Ediyoruz

Soru çözümü ve etütlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz.Sorulmayan soru,anlaşılmayan konu kalmayacak..

SINAV MUN 2022
SINAV MUN 2022

Ladies and Gentlemen, First day of our conference has come to an end. We had an inspiring opening ceremony, enlightening workshops and the very first session of debates! Here are some pictures from t..

ATATÜRK'ÜN BALIKESİR'E İLK GELİŞİ
Atatürk'ün Balıkesir'e İlk Gelişi

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün Balıkesir’e gelişinin 99.yıl dönümü kutlu olsun.Hoş geldin Atam. #balikesirsinavegitimkurumlari #6Şubat #kolej #okul #kurs..

"BARIŞ ABİ"MİZİ SEVGİYLE VE RAHMETLE ANIYORUZ
"Barış Abi"mizi Sevgiyle ve Rahmetle Anıyoruz

Anadolu rock ve pop müziğinin önde gelen ismi, besteci, söz yazarı ve TV programcısı Barış Manço’yu ölümünün 23.yılında sevgi ve rahmetle anıyoruz...

HIZLANDIRMA PROGRAMIMIZ
Hızlandırma Programımız

Eksik tamamlama etütlerimize “Hızlandırma Programı”döneminde de devam ediyoruz..

FİZİK DERSİNDE ELEKTROSKOP DENEYİ
Fizik Dersinde Elektroskop Deneyi

”Hızlandırma Programı”döneminde de yaparak,yaşayarak öğrenmeye devam ediyoruz 11.sınıf öğrencilerimizle Fizik dersinde Elektroskop kullanarak cisimlerin yüklü olup olmadıklarını gözlemledik...