LİSE GRUBU VELİ TOPLANTIMIZ
Lise Grubu Veli Toplantımız

Hafta sonu düzenlediğimiz lise grubu veli toplantısında velilerimiz öğrencilerinin akademik,sosyal ve kişisel gelişimleri hakkında öğretmenlerimizden bilgi aldılar.Katılım gösteren tüm velilerimize te..

AYIN DAVRANIŞ LİDERİ
Ayın Davranış Lideri

Ayın davranış lideri seçilen öğrencilerimize sertifikalarını teslim ettik.Öğrencilerimizi kutluyor,başarılarının devamını diliyoruz. #balikesirsinaveğitimkurumlari #kolej #okul #kurs..

MANYETİK ALAN ÇİZGİLERİ
Manyetik Alan Çizgileri

10. Sınıf öğrencilerimiz ile fizik dersinde laboratuvar ortamında manyetik alan çizgilerini ve farklı sıvıların yoğunluklarını basınç yardımıyla gözlemledik. #balikesirsinavegitimkurumlari #fizik #..

BUZ PATENİ!
Buz Pateni!

Balıkesir Sınav’da beden eğitimi dersleri buz pateni ile daha da eğlenceli❄️❄️❄️⛸⛸???????? #balikesirsinavegitimkurumlari #buzpateni #bedeneğitimi #kolej #okul #kurs..

YERLİ MALI HAFTASI
Yerli Malı Haftası

#balikesirsinavegitimkurumlari #yerlimalıhaftası #kolej #okul #kurs..

AMERİKA & KANADA LİSE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
Amerika & Kanada Lise Değişim Programları

16 Aralik Perşembe günü saat 20.00'da Uluslararası Eğitim Ofisimiz tarafından "Amerika & Kanada Lise değişim programları, yurtdışında üniversite eğitimleri ve dünya ilk 1000'de sınavsız üniversiteler ..

KOMPOZİSYON YARIŞMASI TÜRKİYE 1.Sİ
Kompozisyon Yarışması Türkiye 1.si

Sınav Koleji Özel Ankara(Merkez) Ortaokulunun düzenlemiş olduğu “Cumhuriyet’in Kazanımları” konulu kompozisyon yarışması 5 ve 6.sınıflar kategorisinde okulumuz öğrencisi Zeynep Naz Ast “Cumhuriyet ve ..

VELİ ATÖLYESİ
Veli Atölyesi

Hafta sonu düzenlenen veli toplantısında ortaokul velilerimiz brunch ve veli atölyelerinin ardından öğretmenlerimiz ile bireysel görüşmelere katıldılar.Eğlenceli geçen etkinlikler sonrasında öğrencile..

İNSAN HAKLARI GÜNÜ
İnsan Hakları Günü

İnsan hakları hepimiz için evrenseldir ve herkesi ortak paydada buluşturur. İnsanlığımız bu evrensel değerlere dayanmaktadır. Gün, bugündür. #insanhakları #eşitlik #adelet #onur #yaşam..