ORGAN DİSEKSİYONU
Organ Diseksiyonu

11.sınıf öğrencilerimizle “organ diseksiyonu”yaparak gözün yapısını inceledik. #balikesirsinavegitimkurumlari #organdiseksiyonu #göz #kolej #okul #kurs..

KIZ VOLEYBOL TAKIMIMIZIN ZAFERİ
KIZ VOLEYBOL TAKIMIMIZIN ZAFERİ

2021-2022 eğitim-öğretim yılı okul sporları kapsamında düzenlenen okullararası voleybol turnuvalarında kız voleybol takımımız bugün bize galibiyet sevincini yaşattı.Öğrencilerimizi tebrik eder,gelecek..

BALIKESİR SINAV AİLESİ ÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİ
Balıkesir Sınav Ailesi Öğretmenler Günü Yemeği

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Balıkesir Sınav Ailesi olarak tüm şubelerimizden öğretmenlerimizin katılımıyla öğretmenler günümüzü kutladık. #balikesirsi..

KIZ VOLEYBOL TAKIMIMIZA BAŞARILAR
KIZ VOLEYBOL TAKIMIMIZA BAŞARILAR

Liselerarası voleybol turnuvalarına katılacak olan kız voleybol takımımıza başarılar dileriz.???????????????????? #balikesirsinavegitimkurumlari #voleybol #maç #kolej #okul #kurs..

20 KASIM DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ
20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü

Dünya üzerindeki her çocuğun eşit sağlık, yaşam, barınma ve eğitim hakkına sahip olması dileğiyle... 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü kutlu olsun.???????????????????????????????????????????????????? ..

SINAVDA YEŞEREN ÖYKÜLER
Sınavda Yeşeren Öyküler

Sınavda Yeşeren Öyküler ???????? Çocuk Kitapları Haftası etkinlikleri kapsamında öğrencilerimiz öykü ağacından Sait Faik Abasıyanık ve Ömer Seyfettin’in öykülerinden seçtiklerini okuyarak yorumladıla..

SINAV MOVIE DAY
SINAV MOVIE DAY

Foreign languages ​​are learned by living in "Sınav College". In order for our students to improve their foreign language skills, we apply a systematic learning model during their stay at school. O..

OKUL BAŞKANLIK SEÇİMLERİ SONUÇLANDI
Okul Başkanlık Seçimleri Sonuçlandı

Okulumuzda demokrasi kültürünün yaşayarak öğrenilmesi amacıyla düzenlediğimiz okul başkanlık seçimleri sonuçlandı???????????? Lise kanadında Nisa Nur Kaba,ortaokul kanadında ise Oğuzhan Özder oy çokl..

ÖZLEMLE ANIYORUZ
ÖZLEMLE ANIYORUZ

"Her 10 Kasım'da olduğu gibi bu 10 Kasım'da da Atatürk'e olan bağlılığımızı ve sevgimizi ortak düşünce ve duygularla bir kez daha dile getiriyor, büyük önderimizi özlemle anıyoruz.” #balikesirsinaveg..