SINAVMUN CLUB ROCKED THE TROYMUN21 EVENT
SINAVMUN CLUB ROCKED THE TROYMUN21 EVENT

Our school MUN Club participated in the Troymun21 event held in Çanakkale. Our students, who sought solutions to world issues in different committees, left Çanakkale with very good experiences and mem..

BALIKESİR SINAV, OKUL BAŞKANLARI İÇİN OYLARINI KULLANDI
BALIKESİR SINAV, OKUL BAŞKANLARI İÇİN OYLARINI KULLANDI

Öğrencilerimizde demokrasi bilincinin ve etkin vatandaşlığın yerleşmesine katkı sağlayan okul başkanlık seçimlerini gerçekleştirdik.Seçimlerde aday olarak ve seçmen olarak rol oynayan tüm öğrencilerim..

ULUSLARARASI MATEMATİK YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ
ULUSLARARASI MATEMATİK YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ

Öğrencilerin severek matematik yapmalarını ve problem çözmeye yönelik keyifli vakit geçirmelerini amaçlayan, Kanada merkezli bir organizasyon olan Uluslararası Caribou Matematik Yarışması’nda ortaokul..

EKİM AYI DAVRANIŞ LİDERLERİMİZ
EKİM AYI DAVRANIŞ LİDERLERİMİZ

Akademik alanda ve sosyal alanda göstermiş oldukları başarıları ile bu ayın davranış lideri seçilen öğrencilerimize sertifikalarını verdik. #balikesirsinavegitimkurumlari #kolej #okul #kurs..

SINAVIN KARTALLARI OKUYOR
SINAVIN KARTALLARI OKUYOR

Kitapsız bir hayat masalsız çocukluk,sevgisiz gençlik,özgürlüğü bilmeyen bir yaşlılık demektir.Sınav’ın kartalları okuyor!???????????? #balikesirsinavegitimkurumlari #kitap #okul #kolej #kurs..

ROBOTİK KODLAMA KULÜBÜ İLK PROJESİNİN SUNUMUNU YAPTI
Robotik Kodlama Kulübü İlk Projesinin Sunumunu Yaptı

Robotik kulübü öğrencileri hem eğleniyor hem de analitik düşünme,problem çözme,sistematik düşünme becerilerini geliştiriyorlar. #balikesirsinavegitimkurumlari #robotikkodlamaeğitimi #kolej #okul ..

HAFTANIN AKIL SORUSU
Haftanın Akıl Sorusu

Geçtiğimiz haftalardan bu yana haftanın akıl sorusunu doğru yanıtlayan öğrencilerimize ödüllerini verdik.Gelecek haftalardaki soruları kimlerin doğru yanıtlayacağını merakla bekliyoruz???? #balikesir..

CARİBOU MATEMATİK YARIŞMASI ÖDÜLLERİ
Caribou Matematik Yarışması Ödülleri

Okulumuzda ortaokul ve lise seviyesinde uyguladığımız“Uluslararası Caribou Matematik Yarışması”na katılan öğrencilerimize sertifikalarını verdik.Öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dile..

LÖSEMİ ÖNLENEBİLİR BİR HASTALIKTIR.
Lösemi önlenebilir bir hastalıktır.

Lösemi önlenebilir bir hastalıktır. Yapacağımız her bağışla lösemili bireylere umut olabilir ve onların yalnız olmadığını hissettirebiliriz. #balikesirsinavegitimkurumlari #lösemi #okul #kurs ..