GENEL MÜDÜRÜMÜZÜN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN
Genel Müdürümüzün Doğum Günü Kutlu Olsun

Sınav Ailesi olarak Genel Müdürümüz Sayın Tekin YALÇIN’a sağlıklı ve mutlu nice yıllar dileriz. #balikesirsinavegitimkurumlari #kolej #okul #kurs..

BİGEP BAŞARIMIZ
BİGEP BAŞARIMIZ

Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi(BİGEP) kapsamında düzenlenen sınavlarda il düzeyinde başarı gösteren öğrencimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz. #balikesirsinavegitimkurumlari #bi..

FEN BİLİMLERİ DERSİNDE KALP DİSEKSİYONU
FEN BİLİMLERİ DERSİNDE KALP DİSEKSİYONU

Fen Bilimleri dersinde yaptığımız “kalp diseksiyonu” ile kalbin yapısını ayrıntılarıyla inceledik. #balikesirsinavegitimkurumlari #yaparakyaşayaraköğrenme #kolej #okul #kurs..

BİYOLOJİ DERSİNDE GÖZ DİSEKSİYONU
BİYOLOJİ DERSİNDE GÖZ DİSEKSİYONU

Biyoloji dersinde yaptığımız “göz diseksiyonu” ile gözün yapısını ayrıntılarıyla inceledik. #balikesirsinavegitimkurumlari #kolej #okul #kurs..

ORTAOKUL VELİ TOPLANTIMIZ
ORTAOKUL VELİ TOPLANTIMIZ

Hafta sonu düzenlediğimiz veli toplantısında ortaokul velilerimiz ile buluştuk. Öğrencilerimizin akademik ve bireysel gelişimleri hakkında detaylı bilgi alış verişinde bulunduk. #balikesirsinavegitim..

MÜZİK KULÜBÜMÜZÜN MUHTEŞEM ETKİNLİĞİ
Müzik Kulübümüzün Muhteşem Etkinliği

Tüm toplumların ortak paydası;barış , mücadele ve sevginin dilidir müzik… Okulumuz Müzik Kulübü öğrencilerinin hazırlamış olduğu konserimizde velilerimizle keyifli bir akşam geçirdik...

LGS'DE KURS ÖĞRENCİLERİMİZE SINAVA GİRDİKLERİ OKULLARINDA DESTEK OLDUK
LGS'de Kurs Öğrencilerimize Sınava Girdikleri Okullarında Destek Olduk

LGS'de kurslarımızdaki öğrencilerimizin sınava girdikleri okullarına kadar gidip moral-motivasyon anlamında yanlarında olduk...

SINAV AİLESİ OLARAK LGS HEYECANINI ÖĞRENCİ VE VELİLERİMİZLE BİRLİKTE YAŞADIK.
Sınav Ailesi olarak LGS heyecanını öğrenci ve velilerimizle birlikte yaşadık.

Sınav Ailesi olarak LGS heyecanını öğrenci ve velilerimizle birlikte yaşadık...

SINAV GENEL MERKEZİMİZDEN OKULUMUZA ZİYARET
Sınav Genel Merkezimizden Okulumuza Ziyaret

Genel Merkezimizden ziyaretimize gelen Ortaokullar Genel Koordinatörü Sayın Nazlı YILMAZ’a,Temel Bilimler Genel Koordinatörü Sayın Demet İKİNCİ’ye ve Anaokulu-İlkokul-Ortaokul Rehberlik Koordinatörü T..