ÖĞRENCİLERİMİZİN PASTADA HÜCRE VE ORGANELLER MODELLEMELERİ
Öğrencilerimizin Pastada Hücre ve Organeller Modellemeleri

Sınav’da eğlenerek öğrenmeye devam ediyoruz???? 7.sınıf öğrencilerimiz hücre ve organeller konusunu işlendikten sonra bitki ve hücrelerini pasta üzerinde modelleyerek pekiştirdiler. #balikesirsinave..

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!

Cumhuriyetimizin ilanının 98. yıl dönümü vesilesiyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanımızın aziz topraklarını canları pahasına savunan ve asil milletimizin kül..

CUMHURİYET KOŞUSU FATİHLERİ
Cumhuriyet Koşusu Fatihleri

Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Koşu Yarışması’na katılarak 4.olan öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.#balikesirsinavkoleji #gözüy..

TRAVEL TO LONDON WİTH SINAV!
Travel to London with SINAV!

PRACTICE YOUR ENGLISH on THE SPOT! Sınav Lisesi öğrencileri, dili yerinde yaşamaya İngiltere'ye gidiyor. Londra ve Oxford şehirlerinde 24-28 Ocak tarihleri arasında yapılacak olan kültür turumuzda ..

RELAX DAY
RELAX DAY

Yazılı sınavlar öncesi eğlenerek moral depolayan öğrencilerimizle güzel bir günü geride bıraktık.#balikesirsinav #eğlence #relaxday #mutluöğrenci #BalıkesirSınavEğitimKurumları #BalıkesirSınavKol..

LETTERS AROUND THE WHEEL
Letters Around the Wheel

Improve your English with fun! Our high school students participated "Letters Around the Wheel" English Quiz show and had fun while improving their general knowledge! #BalıkesirSınavEğitimKurumları ..

CARİBOU MATEMATİK YARIŞMASI
Caribou Matematik Yarışması

Caribou Matematik Yarışması 1. aşama okulumuzda gerçekleşti. #BalıkesirSınavEğitimKurumları #BalıkesirSınavKoleji #BalıkesirSınavKurs #Gözüyükseklerdeolanlar #caribou..

YAŞANABİLİR DÜNYA İÇİN BİR FİKRİM VAR YARIŞMAMIZIN KAZANANLARI
Yaşanabilir Dünya İçin Bir Fikrim Var Yarışmamızın Kazananları

Fizik,Kimya,Biyoloji ve Fen Bilimleri alanlarında yaratıcı çözümler üretebilmek adına düzenlediğimiz “Yaşanabilir Dünya İçin Bir Fikrim Var”isimli yarışmamızın ortaokul kanadı sonuçlarını açıkladık ve..

TÜRKİYE GENELİ SINAVDA İLK 100'E GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ
TÜRKİYE GENELİ SINAVDA İLK 100'E GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ

Geçtiğimiz ay yapılan Türkiye Geneli Deneme Sınavlarında ilk 100’e girerek bizi gururlandıran sevgili öğrencilerimize belgelerini ve hediyelerini takdim ettik.Öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının..