“TÜRKÇE DÜŞÜN, KONUŞ, YAZ” YARIŞMAMIZIN KAZANANLARI AÇIKLANDI!
“Türkçe Düşün, Konuş, Yaz” yarışmamızın kazananları açıklandı!

“Türkçe Düşün, Konuş, Yaz” yarışmamızın kazananları açıklandı! Özdeyiş kategorisi 1.si 6. Sınıf öğrencimiz Gökalp Mısır, şiir kategorisi 1.si 9. Sınıf öğrencimiz Görkem Başkurt oldu. Başarı belgeleri..

BUMP IT UP WALL
BUMP IT UP WALL

Bump It Up Wall is a place where our students are going to share their goals for the week. They are to set their learning intentions on Monday and discuss their results on Friday #BalıkesirSınavEği..

"DEYİMLER" ETKİNLİĞİ
"DEYİMLER" ETKİNLİĞİ

5.sınıf öğrencilerimizle Türkçe dersinde “Deyimler“ konusunu magnet şeklindeki deyim kartlarımız ile görselini ve anlamını tahmin ederek pekiştirdik. #BalıkesirSınavEğitimKurumları #BalıkesirSınav..

KARDEŞ OKULUMUZLA KÜTÜPHANE PROJEMİZ
KARDEŞ OKULUMUZLA KÜTÜPHANE PROJEMİZ

23 Nisan Deniz Göçkün İlkokulu ile kardeş okul protokolümüzü imzalayıp görme engelliler sınıfı için 'Dijital Kütüphane' projemizi başlattık. #BalıkesirSınavEğitimKurumları #BalıkesirSınavKoleji #Ba..

FEN BİLİMLERİ - LABORATUVAR ÇALIŞMALARIMIZ
FEN BİLİMLERİ - LABORATUVAR ÇALIŞMALARIMIZ

Fen Bilimleri dersinde 5. Sınıf öğrencilerimiz maya mantarlarını gözlemledi. #BalıkesirSınavEğitimKurumları #BalıkesirSınavKoleji #BalıkesirSınavKurs #gözüyükseklerdeolanlar #fenbilimleri #may..

KİL SERAMİK HAMURU İLE ÜÇ BOYUTLU TASARIMLAR
KİL SERAMİK HAMURU İLE ÜÇ BOYUTLU TASARIMLAR

Görsel Sanatlar dersimizde öğrencilerimizle kil seramik hamuru ile üç boyutlu düşünme becerilerini geliştirerek eğlendik...

TEKNOFEST
TEKNOFEST

Öğrencilerimizle TEKNOFEST’teydik!İstanbul’da düzenlenen havacılık, teknoloji ve uzay teknolojisi festivaline katılan öğrencilerimiz milli teknoloji ve teknolojik gelişmeler hakkında yakından bilgi ed..

26 EYLÜL TÜRK DİL BAYRAMI
26 EYLÜL TÜRK DİL BAYRAMI

26 Eylül 1932 yılında düzenlenen I. Türk Dili Kurultayı’ndan beri kutlanan ve bugün 89’uncusunu kutladığımız Dil Bayramı'nda Türkçemize emek veren herkese teşekkür ederiz. Bizler de bu sorumlulukla bi..

DEĞİRMEN BOĞAZINDA TABİAT YÜRÜYÜŞÜ
DEĞİRMEN BOĞAZINDA TABİAT YÜRÜYÜŞÜ

Sınav’ın kartalları ile bugün Değirmen Boğazı Tabiat Parkı’ndaydık.Doğanın ve temiz havanın tadını çıkaran öğrencilerimiz keyifli saatler geçirdiler. #BalıkesirSınavEğitimKurumları #BalıkesirSınavKo..