WHAT CAN YOU SEE
What Can You See

In this week, We have learnt ‘ What Can You See Through Binoculars?..

TÜRK HARF DEVRİMİ HAFTASI
Türk Harf Devrimi Haftası

Mustafa Kemal Atatürk 1 Kasım 1928’de Latin alfabesinin kabulü ile Türkçenin daha zengin bir milli dil olmasını ve bilim dili haline gelmesini sağlamıştır. 1 - 7 Kasım Türk Harf Devrimi Haftası kutlu ..

DÜNYA TASARRUF GÜNÜ
Dünya Tasarruf Günü

Sahip olduğumuz tüm kaynaklarımızı doğru, bilinçli ve tasarruflu kullanarak gelecek kuşaklara daha yaşanılabilir bir dünya bırakabiliriz. 31 Ekim Dünya Tasarruf Günü Kutlu Olsun..

MİLLİ KÜLTÜRÜMÜZ
Milli Kültürümüz

4. Sınıf *Sosyal Bilgiler* dersi kapsamında Milli Kültürümüze ait değerlerimizi bölgeler ve iller bazında halk oyunları, mimari eserleri, tarihi ve turistik yerleri, yöresel kıyafet ve yiyecekleri öğr..

ORTAOKUL VELİ TOPLANTISI
Ortaokul veli toplantısı

Ortaokul veli toplantısını gerçekleştirdik...

CUMHURİYET COŞKUSU
CUMHURİYET COŞKUSU

CUMHURİYET COŞKUSU..

CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun

100 yıl önce Atatürk ve arkadaşlarının öncülüğünde bu millet, tarihinin en büyük sınavını kazanarak Cumhuriyeti ilan etti. Şimdi biz de “fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür” nesiller yetiştirerek onu i..

CUMHURİYETİMİZİN 100. YIL COŞKUSU
Cumhuriyetimizin 100. yıl coşkusu

Bir çift Mavi Gözün Işığında, Adımların adımlarımız, Cumhuriyet Kanatlarımız.. Cumhuriyetimizin 100.yıl coşkusu Sınav Anaokulunda tüm hızıyla devam ediyor...

FUTBOL CUMHURİYET KUPASI TURNUVASI
Futbol Cumhuriyet Kupası Turnuvası

Cumhuriyetin 100. yılında Sınav Koleji olarak “Futbol Cumhuriyet Kupası Turnuvası” düzenledik. Turnuva sonunda kazanan takım 10. sınıflarımız olmuştur...