ORACY CHALLENGE
Oracy Challenge

Okulumuz ortaokul öğrencileri hem eğleniyor hemde yarışarak birbirlerine meydan okuyorlar. Bu yarışmada sadece iyi bir İngilizce sunum becerisi değil gerçekten çok iyi bir İngilizce sunum becerisi arı..

01- 07 MAYIS BİLİŞİM HAFTASI
01- 07 Mayıs Bilişim Haftası

01- 07 Mayıs Bilişim Haftası kutlu olsun! Bilişim, hayatı kolaylaştıran ve bilgiyi kolayca paylaşır hale getiren bir platform, bilgi ve teknoloji arasında köprü kuran en önemli etkendir. #Bilişi..

BALIKESİR SINAV YAZ KAMPI
BALIKESİR SINAV YAZ KAMPI

“Balıkesir Sınav Yaz Kampı” ile eksiklerini tamamla,bir adım önde başla! ✔️ Tekrar ve tamamlama dersleri ✔️ Eksik tamamlama etütleri ✔️ Soru çözümleri ✔️ Deneme sınavları ✔️ Sosyal,sanatsal,sport..

1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLU OLSUN
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun

Bu süreçte daima yanımızda olan sağlık çalışanlarımız, öğretmenlerimiz başta olmak üzere bütün emek verenlerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun! #BalıkesirSınavEğitimKurumları #BalikesirS..

ÖĞRENCİLERİMİZİN 23 NİSAN GÖSTERİSİ
Öğrencilerimizin 23 Nisan Gösterisi

Sınav Ortaokulu öğrencilerinin 23 Nisan gösterisinin video kaydı..

23 NİSAN EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun.❤ #ulusalegemenlikveçocukbayramı???????? #BalıkesirSınavKoleji #BalıkesirSınavEğitimKurumları #BalıkesirSınavKurs..

SHORT FILM CONTEST
SHORT FILM CONTEST

Tüm Türkiye Sınav Eğitim Kurumları Liselerimizin katılacağı “Kısa Film İngilizce Dublaj Yarışması” başlıyooor! Yarışmada neler olacak? Sınavlı Kartallarımız, Türk ya da yabancı filmlerden kendi yar..

DENEME SINAVLARINDA ÜSTÜN BAŞARI GÖSTEREN DEĞERLİ ÖĞRENCİMİZ
Deneme Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Değerli Öğrencimiz

Okulumuzda düzenlenen deneme sınavlarında üstün başarı gösteren 8/A sınıfı öğrencisi Zeynep Naz Erdem’e hediyesini takdim ettik.Öğrencimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz. #balikesirsin..

GENEL MERKEZ KOORDİNATÖRLERİMİZİN ZİYARETİ
Genel Merkez Koordinatörlerimizin Ziyareti

Genel merkezimizden gelen değerli koordinatörlerimizi kurumumuzda ağırladık.Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz. #balikesirsinavegitimkurumlari #balikesirsınavkoleji #balikesirsınavkurs @..