BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN İLKER ŞAHİNE ZİYARETİMİZ
Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Müdürümüz Sayın İlker Şahine Ziyaretimiz

Balıkesir Büyük Şehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Sayın İlker ŞAHİN'i makamında ziyaret ettik. Misafirperverliğinden dolayı kendisine teşekkür ederiz. #balikesirsinavegitimkurumlari #bali..

AFAD MÜDÜRÜ SAYIN BAYRAM ŞAHİN BEYE ZİYARETİMİZ
AFAD Müdürü Sayın Bayram Şahin Beye Ziyaretimiz

Balıkesir İl Afet ve Acil Durum Müdürümüz sayın Bayram ŞAHİN'i makamında ziyaret ettik. Misafirperverliğinden dolayı kendisine teşekkür ederiz. #balikesirsinavegitimkurumlari #balikesirsinavkoleji ..

ÖDÜLLÜ RESİM YARIŞMASI
ÖDÜLLÜ RESİM YARIŞMASI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ödüllü Resim Yarışması. #balıkesirsinaveğitimkurumları #balıkesirsınavkoleji #balikesirsınavkurs #görselsanatlar #23nisan #ulusalegemenlikveçocukbayra..

SINAVIN KARTALLARI TEKNOFESTE HAZIR
SINAVIN KARTALLARI TEKNOFESTE HAZIR

39684 kişininin katılımıyla gerçekleşecek olan Türkiye’nin en büyük teknoloji yarışması Teknofest’te Balıkesir Sınav Roket Takımı olarak yerimizi aldık.Bu eğitici ve eğlenceli süreçte öğrencilerimize ..

TIPKI SİZİN GİBİYİZ, +1 FARKLA
TIPKI SİZİN GİBİYİZ, +1 FARKLA

“Gerçek dostlar kromozom saymaz. Çünkü down sendromu 1 eksiklik değil +1 fazlalıktır.”21 Mart Dünya Down Sendromlular Farkındalık Günü Kutlu Olsun. #balikesirsinavegitimkurumlari #balikesirsinavkolej..

AŞIK VEYSEL - SAYGI VE ÖZLEMLE
AŞIK VEYSEL - SAYGI VE ÖZLEMLE

Çiçek hastalığı nedeniyle 7 yaşında iki gözünü kaybetmesine rağmen şiirlerine yansıttığı mesajlarıyla hem kendi dünyasını aydınlatan hem de bugünlere ışık tutan dünyaca ünlü halk ozanımız,büyük usta A..

ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ
ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ

106 yıl önce bu topraklar için canlarını feda eden atalarının emanetlerine sahip çıkan Sınav Eğitim Kurumları olarak, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gaz..

KABUL VE BURSLULUK SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI
KABUL VE BURSLULUK SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Burs oranınızı öğrenmek,sınav sonuç karnenizi ve kitapçığınızı almak için sınava girdiğiniz şubelerimizden randevu alabilirsiniz. #balikesirsinavegitimkurumlari #balikesirsinavkoleji #balikesirsına..

KALİTEYE KAYDOL, KAZANAN SEN OL!
Kaliteye kaydol, kazanan sen ol!

Bursluluk ve Kabul Sınavı 23-24-25-26 Şubat tarihlerinde #BalıkesirSınavEğitimKurumları #BalıkesirSınavKoleji #BalıkesirSınavKurs #KabulveBurslulukSınavı #Kabul #BurslulukSınavı #Sınav #OnlineBaş..