SINAVDAN "AVRUPA'DA LİSANS EĞİTİMİ FUARI"
SINAVDAN "AVRUPA'DA LİSANS EĞİTİMİ FUARI"

Farklı Avrupa ülkelerinden 10 prestijli üniversitenin katılacağı Sınav International Office (SIO) tarafından düzenlenen "Avrupa'da Lisans Eğitimi Fuarı" na sayılı günler kaldı! Avrupa'daki seçkin üniv..

SES YARIŞMASI BİRİNCİMİZ
SES YARIŞMASI BİRİNCİMİZ

"Sınav Ses" Yarışması’nda birinci olan öğrencimiz Ece Altınoluk’a başarı belgesini ve hediyesini takdim ettik.Öğrencimizi tebrik ediyor,başarılarının devamını diliyoruz. #balikesirsinavegitimkurumlar..

TÜRKİYE GENELİ BURSLULUK SINAVI DERECELERİ
Türkiye Geneli Bursluluk Sınavı Dereceleri

Sınav Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen Türkiye Geneli Online Bursluluk Provası’nda dereceye giren öğrencilerimize hediyelerini takdim ettik. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını d..

SPOR MATERYALLERİ TASARIM YARIŞMASI ÖDÜLLERİ
Spor Materyalleri Tasarım Yarışması Ödülleri

Spor Materyalleri Tasarım Yarışması’na katılarak geri dönüşümün önemini bizlere bir kez daha hatırlatan öğrencilerimize sertifika ve hediyelerini takdim ettik. #balikesirsinavegitimkurumlari #balike..

SINAV SES YARIŞMASI
SINAV SES YARIŞMASI

Haydi Balıkesir Sınav İnstagram hikayelerinde beğendiğin yarışmacıyı destekle, sen de bu heyecana ortak ol. #balikesirsinavegitimkurumlari #balikesirsinavkoleji #sinavdasesyarismasi..

ZEKA OYUNLARI ŞAMPİYONASI
Zeka Oyunları Şampiyonası

9/A Sınıfından Elif Şahin Zeka Oyunları Şampiyonası Bölge Finalleri ‘ne katılmaya hak kazanmıştır. Öğrencimizi tebrik eder, finallerde başarılar dileriz. #balikesirsinaveğitimkurumlari #balikesirsi..

SPOR MATERYALLERİ TASARIM YARIŞMASI
Spor Materyalleri Tasarım Yarışması

Spor Materyalleri Tasarım Yarışması Balıkesir Sınav Koleji öğrencilerinin geri dönüşüm malzemelerinden oluşturduğu spor materyalleri ve oyun tasarımları sizlerin beğenisine sunuluyor. Balıkesir Sı..

ONLİNE DENEME SINAVLARI ÖDÜLLERİ
Online Deneme Sınavları Ödülleri

Geçtiğimiz aylarda düzenlenen online deneme sınavlarında puan ortalamasını en çok yükselten öğrencilerimize ödüllerini takdim ettik. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarla dolu bir eğit..

PANDEMİ DÖNEMİNDE PSİKOLOJİK SAĞLAMLIK
Pandemi Döneminde Psikolojik Sağlamlık

Balıkesir Sınav Eğitim Kurumları olarak her zaman olduğu gibi Pandemi döneminde de öğrenci ve velilerimizin yanındayız. Rehberlik servisimizin hazırladığı "Pandemi Dönemin'de Psikolojik Sağlamlık" kon..