KARTALIN GÖZÜNDEN
Kartalın Gözünden

Kartalın Gözünden isimi programımızın ilk yayınlanan bölümünde Sayın Kurucumuzu ağırladık...

HER ŞEYDEN ÖNCE SAĞLIK
Her Şeyden Önce Sağlık

Tüm kurumlarımızda Koronavirüs tedbirleri kapsamında ilaçlama ve dezenfekte çalışmaları düzenli olarak devam etmekte. #balikesirsinavkoleji #sınavçocukkulübü #sınavkurs #dezenfeksiyon..

MESLEK TANITIMLARI
Meslek Tanıtımları

Üniversitede,bölümünde,mesleki kariyer yolunda başarılı olmuş konuklarımızdan sizlerden gelecek olan sorularin cevabını alıyoruz. #balikesirsinavegitimkurumlari #balikesirsinavkoleji #meslekikariye..

RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN
Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun

Şeker tadında bir Ramazan Bayramı geçirmeniz dileğiyle. Ramazan Bayramınız mübarek olsun. #balikesirsinaveğitimkurumlari #balikesirsinavkoleji #balikesirsınavkurs #balıkesirsınavçocukkulübü #iyib..

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN!
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun!

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda hepinizi @balikesir_sinav ekranlarında canlı yayınımıza davet ediyor, yarışmamıza katılımlarınızı bekliyoruz. Balıkesirspor Kulüp Başkanı Kadir Dağ..

UZAKTAN VELİ TOPLANTILARIMIZ
Uzaktan Veli Toplantılarımız

Sınav ailesi olarak ailemizin bir parçası olan velilerimizle bu süreçte de toplantılarımıza ve görüşmelerimize hız kesmeden devam ediyoruz. #balikeisinaveğitimkurumlari #degerlivelilerimiz #onlinevel..

SINAV ÖĞRETMEN AKADEMİSİ
Sınav Öğretmen Akademisi

ÖĞRETMEN AKADEMİSİ BAŞLIYOR… Sınav Eğitim Kurumları,Türkiye Geneli Öğretmen Akademisi eğitimlerinin birincisi Ortaokul öğretmenleri ile 09 Mayıs Cumartesi günü başlıyor. #balıkesirsinaveğitimkurum..

EVDE KAL - SANATLA KAL
Evde Kal - Sanatla Kal

#görselsanatlardersi #butterfly #evdekalsanatlakal #balikesirsinavkoleji #balikesirsinavegitimkurumlari #gözüyükseklerdeolanlara..

ONLİNE BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR DERSLERİMİZ
Online Beden Eğitimi ve Spor Derslerimiz

Online Beden Eğitimi haftalık ders saatlerindeki değişiklik. #balikesirsinavkoleji #bedeneğitimi #egzersiz #sınavlakalevdekal #sporlakal..