TEMEL AFET BİLİNCİ EĞİTİMİ
Temel Afet Bilinci Eğitimi

Okulumuzda Balıkesir İl Afet ve Acil Yardim Müdürlüğü işbirliği ile 1-7 Mart deprem haftası etkinlikleri kapsamında tüm öğretmen öğrenci ve personelimize temel afet bilinci eğitimi verilip Okulumuzda ..

OKUL AİLE İŞBİRLİĞİ SUNUMUMUZ
Okul Aile İşbirliği Sunumumuz

Ortaokul velilerimize rehber öğretmenlerimizin yaptığı ergenlik dönemi, okul ve aile iş birliğinin önemi konulu sunumun ardından branş öğretmenleri ile bireysel görüşmeler gerçekleştirildi. #balike..

OKULLAR ARASI FERDİ BİSİKLET TURNAVASINDA GÜMÜŞ MADALYAMIZ
Okullar Arası Ferdi Bisiklet Turnavasında Gümüş Madalyamız

Okullar arası ferdi bisiklet müsabakasında il ikincisi olan öğrencimiz Cihat Mert KAYNAK'ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. #balikesirsinavkoleji #bisikletyarışı #gümüşmadalya #gözüyüksek..

8 MART KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİMİZ
8 Mart Kadınlar Günü Etkinliğimiz

8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlamak amacıyla öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan program okulumuz konferans salonunda gerçekleştirildi. Tüm kadınların Kadınlar Günü'nü kutluyoruz..

BİYOLOJİ ÖĞRETMENLERİMİZİN KORONAVİRÜS SEMİNERİ
Biyoloji Öğretmenlerimizin Koronavirüs Semineri

Okulumuz biyoloji öğretmenleri tarafından son dönemde dünyada yanygınlaşan Coronavirüs hakkında öğrencilerimize bilgilendirme semineri yaptı. #balikesirsinavkoleji #coronavirüsü..

OKULLAR ARASI ATLETİZM TURNUVASINDA ALTIN MADALYAMIZ
Okullar Arası Atletizm Turnuvasında Altın Madalyamız

Okullar arası Atletizm müsabakalarında il birincisi olan öğrencimiz Yağız SARIKAYA'yı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. #balikesirsinavkoleji #atletizm #şampiyon #gözüyükseklerdeolanlar..

AKRAN ZORBALIĞI HAKKINDA SEMİNER
Akran Zorbalığı Hakkında Seminer

Ortaokul öğrencilerimize "Akran Zorbalığı" konulu sunumumuz. #zorbaolmakankaol #pdr #akranzorbalığı..

DEBATE LEAGUE
Debate League

Our students had great fun and experienced friendly rivalry doing the Debate League activity #debate #experience #rivalry #fun #balikesirsinavkoleji Öğrencilerimiz Debate League aktivitesini yapark..

ÖĞRENCİLER ARASI MASA TENİSİ TURNUVAMIZ
Öğrenciler Arası Masa Tenisi Turnuvamız

Okulumuz da düzenlenen ortaokul ve lise sınıflar arası masa tenisi müsabakalarında birinci olan öğrencilerimize sertifikaları verilmiştir. #balikesirsinavkoleji #masatenisimusabakalari..