2.DÖNEM YÜZME KURSU KAYITLARIMIZ BAŞLADI
2.Dönem Yüzme Kursu Kayıtlarımız Başladı

2.Dönem Yüzme Kursumuz 2 Ağustos’ta başlıyor.Ayrıntılı bilgi için 0266 239 55 55 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz...

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Gününün 5. yılında Cumhuriyetimize ve demokrasimize sahip çıkma kararlılığımızı sürdürüyoruz!..

TERCİH HEYECANI
Tercih Heyecanı

30 Haziran’da açıklanan LGS sonuçlarının ardından öğrencilerimizi tercih heyecanı sardı...

TÜM ÖĞRETMENLERİMİZ VE PERSONELİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ
Tüm Öğretmenlerimiz ve Personelimize Teşekkür Ederiz

Sene boyunca emeğini ve güler yüzünü bizden esirgemeyen personelimize teşekkür pastası kestik...

MOTİVASYON VE LGS
Motivasyon ve LGS

8. Sınıflarımıza "GERÇEK MEKAN, GERÇEK SINAV" provası sonrası Motivasyon ve LGS ye 1 hafta kala neler yapmalıyım çalışması uygulandı. #BalikesirSınavEğitimKurumları #BalıkesirSınavKoleji #Balıkesir..

“SINAVA AİLECE HAZIR OLMAK”
“Sınava Ailece Hazır Olmak”

“Sınava Ailece Hazır Olmak” konusunda Eğitim Danışmanı Polat Doğru ile Sınav Eğitim Kurumları Rehberlik Koordinatörümüz Serkan Temel, 31 Mayıs Pazartesi günü saat 21.00’de @sinavcomtr instagram hesabı..

"GERÇEK MEKÂN GERÇEK SINAV LGS PROVASI"
"Gerçek Mekân Gerçek Sınav LGS Provası"

8. Sınıf öğrencilerinin katılımı ile "Gerçek Mekân Gerçek Sınav LGS Provası" Okulumuzda başlamıştır. #BalıkesirSınavEğitimKurumları #BalikesirSınavKoleji #BalikesirSınavKurs #lgsprovası..

KISA FİLM İNGİLİZCE DUBLAJ YARIŞMASI
KISA FİLM İNGİLİZCE DUBLAJ YARIŞMASI

Tüm Türkiye Sınav Eğitim Kurumları Liselerimizin katıldığı “Kısa Film İngilizce Dublaj Yarışması” heyecanı başladı! Sınavlı Kartallarımızın, Türk ya da yabancı filmlerden kendi yaratıcı repliklerin..

“GERÇEK MEKÂN, GERÇEK SINAV”
“Gerçek Mekân, Gerçek Sınav”

Sınav Kolejleri olarak; 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü hiçbir okulda yaşanmayan özel uygulama ile öğrencilerimize “Gerçek Mekân, Gerçek Sınav” provası yaşatacağız. SINAV KOLEJİ farkıyla okulumuz tarafı..