SPOR MATERYALLERİ TASARIM YARIŞMASI
Spor Materyalleri Tasarım Yarışması

Spor Materyalleri Tasarım Yarışması Balıkesir Sınav Koleji öğrencilerinin geri dönüşüm malzemelerinden oluşturduğu spor materyalleri ve oyun tasarımları sizlerin beğenisine sunuluyor. Balıkesir Sı..

ONLİNE DENEME SINAVLARI ÖDÜLLERİ
Online Deneme Sınavları Ödülleri

Geçtiğimiz aylarda düzenlenen online deneme sınavlarında puan ortalamasını en çok yükselten öğrencilerimize ödüllerini takdim ettik. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarla dolu bir eğit..

PANDEMİ DÖNEMİNDE PSİKOLOJİK SAĞLAMLIK
Pandemi Döneminde Psikolojik Sağlamlık

Balıkesir Sınav Eğitim Kurumları olarak her zaman olduğu gibi Pandemi döneminde de öğrenci ve velilerimizin yanındayız. Rehberlik servisimizin hazırladığı "Pandemi Dönemin'de Psikolojik Sağlamlık" kon..

HER ŞEYDEN ÖNCE SAĞLIK
Her Şeyden Önce Sağlık

Tüm kurumlarımızda Koronavirüs tedbirleri kapsamında ilaçlama ve dezenfekte çalışmaları düzenli olarak devam etmekte. #balikesirsinavkoleji #sınavçocukkulübü #sınavkurs #dezenfeksiyon..

KANGURU MATEMATİK YARIŞMASI
Kanguru Matematik Yarışması

#balikesirsinavegitimkurumlari #balikesirsinavkoleji #kangurumatematik #yuzyuzesinavayuzyuzeegitim..

SIO
SIO

Sınav’da yurtdışı eğitim imkanları..

SAĞLIKLI VE MUTLU YILLAR
Sağlıklı ve Mutlu Yıllar

Sağlıklı ve Mutlu Yıllar Dileği ile 2021'de de Gözünüz Yükseklerde Olsun...

PTE ACADEMIC
PTE ACADEMIC

PTE Academic is a computer-based academic English language test aimed at non-native English speakers wanting to study abroad. It tests Reading, Writing, Listening and Speaking...

AİLEMLE KODLUYORUM
Ailemle Kodluyorum

#Ailemlekodluyorumetkinliği #sınavailesikodluyor #kodlama #etkinlik #26aralıkCumartesi #5.sınıflar #6.sınıflar #7.sınıflar #balikesirsinavegitimkurumlari #gözüyükseklerdeolanlar..