OKULUM TEMİZ
OKULUM TEMİZ

Okulumuz, Türk Standartları Enstitüsü uzmanlarının gerçekleştirmiş olduğu denetimlerin ardından, TSE tarafından verilen "OKULUM TEMİZ” belgesini almaya hak kazandı. Böylece COVID-19 salgınının önlenme..

MİTHAT GÖZEN BEY'E ZİYARETİMİZ
Mithat Gözen Bey'e Ziyaretimiz

Sayın Vali Yardımcımız Mitat GÖZEN ile istişare etme şansı bulduk. Misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ederiz. #balıkesirvaliliği #balikesirsinavegitimkurumlari..

UZAKTAN EĞİTİMDEN DAHA FAZLASI
Uzaktan Eğitimden Daha Fazlası

#kesintisizeğitim #egitimdendahafazlası #canlisenkrondersler #birebiretüt #konusoruvideoları #nitelikliyayınlar #etkinrehberlik #balikesirsınaveğitimkurumları..

CARİBOU CONTEST
Caribou Contest

Sınav Koleji Ortaokul ve Lise Öğrencilerimiz Uluslararası Caribou Matematik Yarışmasının ilk Etabını Başarıyla Tamamladılar????????..

TÜRKİYE GENELİ DENEME SINAVI - İLK 100'E GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ
Türkiye Geneli Deneme Sınavı - İlk 100'e Giren Öğrencilerimiz

Türkiye geneli uyguladığımız deneme sınavlarında, ilk 100'de yer alan öğrencilerimizi Tebrik eder başarılarının devamını dileriz. #balikesirsınaveğitimkurumları #balikesirsinavkoleji #denemesınavı #..

10 KASIM "SAYGI VE MİNNETLE"
10 Kasım "Saygı ve Minnetle"

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 82. yılında rahmet ve minnetle anıyoruz...

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN!
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN!

Cumhuriyetimizin 97. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm gazi ve şehitlerimizi minnetle anıyoruz. ???????? #29Ekim #CumhuriyetBayramı #SınavEği..

SINAV ENGLISH PLACEMENT TEST (SEPT)
SINAV ENGLISH PLACEMENT TEST (SEPT)

Okulumuzda ortaokul seviyesinde uygulanan Sınav English Placement Test (SEPT), İngilizce seviye belirleme sınavına katılım gösteren ve basarili olan tüm öğrencilerimiz katılım sertifikalarını İngilizc..

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN OKULUMUZA ZİYARETİ
Milli Eğitim Müdürümüzün Okulumuza Ziyareti

“Yüz Yüze Eğitim” süreci ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı bu verimli ve nazik ziyaretlerinden dolayı Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ’a Sınav Eğitim Kurumları adına teşe..