SINAV ÖĞRETMEN AKADEMİSİ
Sınav Öğretmen Akademisi

ÖĞRETMEN AKADEMİSİ BAŞLIYOR… Sınav Eğitim Kurumları,Türkiye Geneli Öğretmen Akademisi eğitimlerinin birincisi Ortaokul öğretmenleri ile 09 Mayıs Cumartesi günü başlıyor. #balıkesirsinaveğitimkurum..

EVDE KAL - SANATLA KAL
Evde Kal - Sanatla Kal

#görselsanatlardersi #butterfly #evdekalsanatlakal #balikesirsinavkoleji #balikesirsinavegitimkurumlari #gözüyükseklerdeolanlara..

ONLİNE BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR DERSLERİMİZ
Online Beden Eğitimi ve Spor Derslerimiz

Online Beden Eğitimi haftalık ders saatlerindeki değişiklik. #balikesirsinavkoleji #bedeneğitimi #egzersiz #sınavlakalevdekal #sporlakal..

23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!
23 Nisan Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda herkesi @balikesir_sinav ekranlarında canlı yayınımıza davet ediyor, yarışmalarımıza katılımlarınızı bekliyoruz. #balikesirsinavegitimkurumlari #sınavko..

ONLİNE REHBERLİK DERSLERİMİZ
Online Rehberlik Derslerimiz

Sınav Eğitim Kurumları her koşulda öğrenci ve ailelerin yanında. Rehberlik servisimiz online bireysel görüşmelere ve takibe yoğun şekilde devam ediyor. #sinavegitimkurumlari #balikesirsinavkoleji #ba..

ONLİNE DERSLERİMİZ DEVAM EDİYOR
Online Derslerimiz Devam Ediyor

Tüm Kurumlarımızda Online Eğitimimiz Devam Ediyor. E Ğ İ T İ M İ B İ Z E B I R A K SEN EVDE KAL G Ü V E N D E K A L ❤ #balikesirsinavkoleji #onlineders #gözüyükseklerdeolanlar..

DEZENFEKTE VE İLAÇLAMA ÇALIŞMALARIMIZ
Dezenfekte ve İlaçlama Çalışmalarımız

Tüm kurumlarımızda Korona virüs tedbirleri kapsamında ilaçlama ve dezenfekte çalışmaları düzenli olarak devam etmekte. #balikesirsinavkoleji #sınavçocukkulübü #sınavkurs #dezenfeksiyon #coronavirus..

VELİLERİMİZDEN MESAJ VAR
Velilerimizden Mesaj Var

SINAV KURS velilerinden mesaj var. #balıkesir#balıkesirsınav#balıkesirsınavkurs#evdekal..

EVDE KAL - GÜVENDE KAL
Evde Kal - Güvende Kal

E Ğ İ T İ M İ B İ Z E B I R A K SEN EVDE KAL GÜVENDE KAL #balikesirsinavkoleji #onlinedersanlatımı..