HÜCRE VE ORGANELLER
Hücre ve Organeller

7. sınıf öğrencilerimizle hücre ve organeller konusunu lezzetle pekiştirdik...

DÜNYA KIZ ÇOCUKLARI GÜNÜ
Dünya Kız Çocukları Günü

Kız çocuklarının ayrımcılığa maruz kalmadan toplumda daha güçlü oldukları, karşılaştıkları engellerin ortadan kaldırıldığı ve insan haklarından eksiksiz olarak yaralanmalarını hedefleyen “11 Ekim Düny..

DESTEK VE HAREKET SİSTEMİ
Destek ve Hareket Sistemi

Okulumuz 6. Sınıf öğrencileriyle Destek ve Hareket Sistemi konusu kapsamında anahtarlık yaptık...

DÜNYA DİSLEKSİ GÜNÜ
Dünya Disleksi Günü

Dünya Disleksi Günü kapsamında disleksi konusuna dikkat çekmek ve bu konuda toplumsal düzeyde farkındalık oluşturulmasını sağlamak amacıyla tüm eğitim kurumlarında etkinlikler ve farkındalık çalışmala..

CODE WEEK
Code Week

Kod haftası (code week), kodlama ve dijital okuryazarlığı eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde herkes için uygulanabilir hale getirmeyi amaçlayan bir çalışmadır...

DÜNYA UZAY HAFTASI
Dünya Uzay Haftası

4-10 Ekim tarihleri arasında kutlanan Dünya Uzay Haftası’nda, özellikle çocukların ve gençlerin uzay araştırmaları, uzay keşifleri, uzayda yapılan insanlık yararına çalışmalar hakkında ilgilerini çeke..

AİLE KATILIMI ETKİNLİĞİ
Aile Katılımı Etkinliği

Anaokulu öğrencilerimizle birlikte Aile katılımı etkinliğimizi gerçekleştirdik. Velilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz...

PARMAK İZİ DENEYİ
Parmak İzi Deneyi

Anaokulu öğrencilerimizle birlikte parmak İzi ve suyun belli bir şekli var mıdır? Deneylerini yaptık. Herkes birbirinden farklıdır dedik. Parmak izlerimizi büyüteçlerimizle inceledik. Suyun şeklini gö..

DÜNYA GÜLÜMSEME GÜNÜ
Dünya Gülümseme Günü

Sizler de bugün gülümseyerek çevrenize pozitif duygular, neşe ve sevgi yayın. Dünya Gülümseme Gününüz Kutlu olsun...