SHORT FILM CONTEST
SHORT FILM CONTEST

Tüm Türkiye Sınav Eğitim Kurumları Liselerimizin katılacağı “Kısa Film İngilizce Dublaj Yarışması” başlıyooor! Yarışmada neler olacak? Sınavlı Kartallarımız, Türk ya da yabancı filmlerden kendi yar..

DENEME SINAVLARINDA ÜSTÜN BAŞARI GÖSTEREN DEĞERLİ ÖĞRENCİMİZ
Deneme Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Değerli Öğrencimiz

Okulumuzda düzenlenen deneme sınavlarında üstün başarı gösteren 8/A sınıfı öğrencisi Zeynep Naz Erdem’e hediyesini takdim ettik.Öğrencimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz. #balikesirsin..

GENEL MERKEZ KOORDİNATÖRLERİMİZİN ZİYARETİ
Genel Merkez Koordinatörlerimizin Ziyareti

Genel merkezimizden gelen değerli koordinatörlerimizi kurumumuzda ağırladık.Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz. #balikesirsinavegitimkurumlari #balikesirsınavkoleji #balikesirsınavkurs @..

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN İLKER ŞAHİNE ZİYARETİMİZ
Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Müdürümüz Sayın İlker Şahine Ziyaretimiz

Balıkesir Büyük Şehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Sayın İlker ŞAHİN'i makamında ziyaret ettik. Misafirperverliğinden dolayı kendisine teşekkür ederiz. #balikesirsinavegitimkurumlari #bali..

AFAD MÜDÜRÜ SAYIN BAYRAM ŞAHİN BEYE ZİYARETİMİZ
AFAD Müdürü Sayın Bayram Şahin Beye Ziyaretimiz

Balıkesir İl Afet ve Acil Durum Müdürümüz sayın Bayram ŞAHİN'i makamında ziyaret ettik. Misafirperverliğinden dolayı kendisine teşekkür ederiz. #balikesirsinavegitimkurumlari #balikesirsinavkoleji ..

ÖDÜLLÜ RESİM YARIŞMASI
ÖDÜLLÜ RESİM YARIŞMASI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ödüllü Resim Yarışması. #balıkesirsinaveğitimkurumları #balıkesirsınavkoleji #balikesirsınavkurs #görselsanatlar #23nisan #ulusalegemenlikveçocukbayra..

SINAVIN KARTALLARI TEKNOFESTE HAZIR
SINAVIN KARTALLARI TEKNOFESTE HAZIR

39684 kişininin katılımıyla gerçekleşecek olan Türkiye’nin en büyük teknoloji yarışması Teknofest’te Balıkesir Sınav Roket Takımı olarak yerimizi aldık.Bu eğitici ve eğlenceli süreçte öğrencilerimize ..

TIPKI SİZİN GİBİYİZ, +1 FARKLA
TIPKI SİZİN GİBİYİZ, +1 FARKLA

“Gerçek dostlar kromozom saymaz. Çünkü down sendromu 1 eksiklik değil +1 fazlalıktır.”21 Mart Dünya Down Sendromlular Farkındalık Günü Kutlu Olsun. #balikesirsinavegitimkurumlari #balikesirsinavkolej..

AŞIK VEYSEL - SAYGI VE ÖZLEMLE
AŞIK VEYSEL - SAYGI VE ÖZLEMLE

Çiçek hastalığı nedeniyle 7 yaşında iki gözünü kaybetmesine rağmen şiirlerine yansıttığı mesajlarıyla hem kendi dünyasını aydınlatan hem de bugünlere ışık tutan dünyaca ünlü halk ozanımız,büyük usta A..